Ученице наше школе Тамара Кукило, Елма Копић 3/4 пословно-информатичких техничара и Моника Марковић 1/2 економских техничара, освојиле су 3. мјесто и награду од 100 км на регионалном такмичењу из економије. Такмичење је одржано у економској школи у Добоју.


